Start van het bijenjaar

We zijn gestart in 2018 met een eerste Imkercafé en ondertussen hebben we de tweede ook al gehad. Een aantal bijenvolken hadden het zwaar met de stuiterende temperaturen, maar de afgelopen week wordt er druk gevlogen. Vele beginnende imkers filmen en fotograferen er op los en iedereen voelt het kriebelen om de kasten in te gaan.

Dit weekend was het bijenwerkdag en uitstekend weer om te zaaien. De voorjaarscontroles komen eraan en ook de imkerwinkels komen met de aanbiedingen.

Wij als Bijenvereniging Oosterhesselen e.o. wensen iedereen een mooi bijenseizoen met mooie en sterke volkjes. Laat wat van je horen houdt de agenda op deze site in de gaten voor het Imkercafé en de voorjaarsvergadering.

 

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers liken dit: